Lt En Ru
lt
en ru

Laisvos darbo vietos

Informacija apie Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro skelbiamus konkursus ir priėmimą į laisvas darbo vietas pateikiama vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. balandžio 18 d. nutarimo Nr. 480 „Dėl Bendrųjų reikalavimų valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms aprašo patvirtinimo“ 23 punkto reikalavimais.


Esi kūrybingas, veiklus ir iniciatyvus? Moki dirbi su vaikais ir žinai, kaip reikia ugdyti sveiką jaunąją kartą? Kviečiame prisijungti prie biuro komandos!

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ieško iniciatyvių ir su vaikais mokančių dirbti visuomenės sveikatos priežiūros specialistų.

Įdomios ir vaikus įtraukiančios sveikos gyvensenos veiklos turi mokinti moksleivius aktyvaus ir sveikatai naudingo gyvenimo būdo.

Pareigybių aprašymą rasite čia: pareigų aprašymas.

Pagrindinės visuomenės sveikatos priežiūros specialisto funkcijos – vykdyti visuomenės sveikatos priežiūrą mokiniams, ugdomiems pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklose ir profesinio mokymo įstaigose.

Savo gyvenimo aprašymą (CV) siųskite El. p. laima.kurlaviciene@kaunovsb.lt.

 

Daugiau informacijos

Personalo specialistė Laima Kurlavičienė

Tel. (8 37) 45 47 17

El. p. laima.kurlaviciene@kaunovsb.lt 

Kalendorius

spalis,
2019
P
A
T
K
P
Š
S
Visi renginiai

Naujienlaiškis

Naujienos tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!
Loading
© 2017 Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras