Naujienų archyvas - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Naujienų archyvas: Liepa 2012

Namų darbai tėvams: išleidžiame vaiką į mokyklą

Rugsėjo pirmosios šventinę nuotaiką daugeliui mokinių tėvelių temdo nemažai rūpesčių. Kyla įvairiausių klausimų: kokius drabužius, apavą, kuprines ir mokyklinės kanceliarijos smulkmenas parinkti savo atžaloms ar pan.. Svarbiausia, mieli tėveliai, kad visos mokymuisi reikalingos priemonės ir apranga būtų ne tik spalvinga, patraukli, bet ir „draugiška“ vaikų sveikatai. Pateikiame svarbiausius sveiko ir psichosocialiai imlaus mokyklinuko dedamuosius.

Plačiau...

Nedelskite! Laikas pasirūpinti vaiko sveikatos pažymėjimu mokykla

Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras primena, jog vasara yra pats tinkamiausias laikas pasirūpinti vaiko sveikatos pažymėjimu. Vadovaujantis 2010 m. sausio 22 dienos Sveikatos apsaugos ministro įsakymu, kuriuo patvirtinta nauja Lietuvos higienos norma bendrojo lavinimo mokykloms, mokiniai iki einamųjų metų rugsėjo 15 dienos turi pateikti pažymėjimą (statistinė apskaitos forma NR. 027-1/a) apie profilaktinio sveikatos patikrinimo rezultatus. Pažymą privalu pristatyti mokyklinio ugdymo įstaigai.

Plačiau...

„Saugus – smagus poilsis prie vandens“

Kauno miesto savivaldybes visuomenės sveikatos biuras kartu su „VITADIGNA“ savanoriais 2012 m. liepos 27 d. Lampėdžių paplūdimyje inicijuoja edukacinį – praktinį renginį „Saugus – smagus poilsis prie vandens“.

Plačiau...

Saugok savo ir kitų gyvybę prie vandens

Saugok savo ir kitų gyvybę prie vandens - NESISVAIGINK!
Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro parengtas filmukas apie alkoholio vartojimo riziką poilsiaujant prie vandens.

http://www.youtube.com/watch?v=MnYv9m5iSEE

Plačiau...

Krepšinio turnyro „Kai mūsų širdys plaka iš vien“ I-ojo etapo nugalėtojai jau išaiškinti

Jau antrus metus iš eilės Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras prisijungia prie Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija koordinuojamo krepšinio turnyro “Kai mūsų širdys plaka išvien”. Šio renginio tikslas – skatinti vaikų aktyvumą ir užimtumą, įtraukiant juos į aktyvią fizinę veiklą vasaros metu. Birželio pradžioje Kauno miesto savivaldybėje įvykęs krepšinio turnyro I-asis etapas nudžiugino vaikus ir dar kartą įrodė, jog krepšinis mūsų šalyje yra mylimas visų. 

 

Plačiau...