Naujienų archyvas - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Naujienų archyvas: Sausis 2013

Kauno visuomenės sveikatos biuras kreipia dėmesį į šeimos svarbą

„Šiandieniniai visuomenės pokyčiai: stresas, vertybių perkainavimas, bedarbystė, nežinia dėl rytojaus atsispindi ir mūsų lietuviškoje šeimoje. Šeimai iškyla rimtas pavojus išlikti kaip vienetui, nes nemaža dalis jaunimo į santuoką žiūri lengvabūdiškai, infantiliškai, neįsisąmoninę pareigos ir atsakomybės už šį žingsnį“, – samprotauja Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro psichologė R. Vaitkienė. 

Plačiau...

Kaune paskelbta gripo epidemija. Kaip saugotis?

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, 3-ąją šių metų savaitę (sausio 14–20 d.) didesnis sergamumas gripu ir ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (ŪVKTI) sukeltomis ligomis, lyginant su prieš tai buvusia savaite, registruotas visose Lietuvos administracinėse teritorijose. Kaune sergamumui išaugus iki 108,8 atv./10 000 gyv., šiandien Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu paskelbta gripo epidemija.

Plačiau...

TOP 10 klausimų VLK

tl_files/Naujienos/2012/11/14/zinoti_sveika.JPG
Aktualiausi 2012 metais užduoti gyventojų klausimai apie draustumą PSD ir prievolę mokėti PSD įmokas.

Plačiau...

Kaune organizuojama olimpiada „Žmogus. Gamta. Sveikata“

Ekologija, sveika gyvensena – temos, kurios visada aktualios. Sveikatingumo metams prasidedant Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kartu su Kauno moksleivių aplinkotyros centru kviečia 8 klasių moksleivius dalyvauti olimpiadoje „Žmogus. Gamta. Sveikata“. 

Plačiau...

Kvietimas


Gerbiami, kauniečiai!

Visus, kuriems rūpi, kviečiame į Kauno jungtinio sveikatos klubo organizuojamą diskusiją „Ką nuveiksime 2013-aisiais – sveikatingumo metais?“

Diskusija vyks sausio 16 d. (trečiadienį), 18.00 val., Lietuvos sporto universiteto centrinių rūmų 232 auditorijoje (Sporto g. 6).

Kartu mes galime sukurti viziją, kurią įgyvendinsime!

Plačiau...

Kviečiame į nemokamą seminarą "Mokėkime senti"

Mieli Kauno miesto senjorai,

Kviečiame Jus pradėti naujus metus su neformaliu Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro senjorų klubu ir prisijungti prie bendraminčių.
Šiandien, sausio 8 d., 13 val., Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biure, Aušros g. 42A, 11 aukšte vyks NEMOKAMAS seminaras apie sveiko senėjimo galimybes ir privalumus " Mokėkime senti".
Kviečiame visus prisijungti!

Plačiau...

Naujienos iš mokyklų. Akcija „Linkėjimai iš Rotušės aikštės“

Gražiausios metų šventės suteikia mums galimybę tapti geresniais. Tereikia pasinaudoti suteiktomis galimybėmis ir mokėti jas sukurti kitiems. Antano Smetonos gimnazijos socialinė pedagogė J. Vetrenkienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė L. Mustekienė gruodžio mėnesį savo auklėjamiems gimnazistams pasiūlė išbandyti vieną iš būdų tapti geresniais, sudalyvaujant akcijoje „Linkėjimai iš Rotušės aikštės“.

Plačiau...

Atviras LR Sveikatos apsaugos ministro V. P. Andriukaičio laiškas šalies mokykloms

Mieli moksleiviai, mokytojai, mokyklų bendruomenių nariai,

Parašyti šį laišką mane paskatino būrelis jaunų gimnazisčių. Nepabūgę nei ankstyvo ryto tamsos, nei spaudžiančio šalčio, nei žvarbaus vėjo, gimnazistės mokyklos prieigose žėravo degančiomis cigarečių ugnelėms, pūsdamos besisklaidančius tabako dūmus. Tuomet, eidamas į darbą, stabtelėjau prie šio būrelio ir užkalbinau – lauke taip šalta, iki pamokų pradžios dar geras pusvalandis, o Jūs bendraujate traukdamos į save cigarečių dūmus? Negalėjau abejingai praeiti, todėl nutariau nuoširdžiai pasikalbėti: ar žinote kokią žalą rūkymas daro jaunam organizmui, kad šiandien įkvėptas tabako dūmas gali paveikti ne tik Jūsų, bet ir po kelerių metų gimsiančio kūdikio sveikatą?

Plačiau...

Sveiki sulaukę sveikatingumo metų!

Lietuvos Respublikos Vyriausybė kreipiasi į visuomenę kviesdama 2013 m., Sveikatingumo metais, aktyviai įsitraukti į sveikatingumo veiklą. „Tik veikdami kartu, įprasminsime brangiausio turto – sveikatos – idėjas ir puoselėsime tautos sveiko gyvenimo būdo nuostatas“, – rašoma kreipimesi. 

Plačiau...