Naujienų archyvas - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Naujienų archyvas: Vasaris 2013

Olimpiados „Žmogus. Gamta. Sveikata“ nugalėtojai

Išaiškinti Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kartu su Kauno moksleivių aplinkotyros centru organizuotos olimpiados „Žmogus. Gamta. Sveikata“ nugalėtojai.

Plačiau...

Tęsiamas seminarų ciklas apie jaunimo rengimą šeimai

Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro iniciatyva šiandien prasideda antrasis seminarų ciklo „Lytiškumo ugdymas ir jaunimo rengimas šeimai“ susitikimas su lektoriais. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistai gvildens žmogaus asmens ir lytiškumo sampratas krikščioniškosios antropologijos požiūriu.

Plačiau...

Žolinčiai moko ir pataria

tl_files/Naujienos/2013/02/12/zolinciu-akademija.png

Moderniame pasaulyje nederėtų užmiršti mūsų lietuviškų sveikos mitybos tradicijų, liaudies medicinos paveldo, propaguoti sveiką ir darnią gyvenseną. Šiais klausimais pamokyti ir patarti gali žolinčiai.

Plačiau...

TLK informacija. Gydytojo specialisto paslaugos: ar prašymas sumokėti gali būti teisėtas?

tl_files/Naujienos/2012/11/14/zinoti_sveika.JPG
Pacientas, apdraustas privalomuoju sveikatos draudimu, kuriam reikalinga gydytojo specialisto konsultacija, dažnai nežino, kada specialisto paslaugos teikiamos nemokamai, o kada reikia susimokėti. Į klausimus apie antrinio ir tretinio lygio ambulatorines asmens sveikatos priežiūros paslaugas, kompensuojamas Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis, atsako Kauno teritorinės ligonių kasos Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėjas Kazimieras Varžgalis.

Plačiau...

Saugesnio interneto diena 2013

2013 metų vasario 5 dieną jau 10-ąjį kartą minėsime Tarptautinę Saugesnio interneto dieną. Šių metų dienos tema – TEISĖS IR ATSAKOMYBĖ INTERNETE, šūkis –JUNKIS PAGARBIAI IR ATSAKINGAI!

Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia vaikus, jaunimą, pedagogus ir tėvelius dalyvauti 2013 m. Saugesnio interneto dienos renginiuose, konkursuose ir saugesnio interneto vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų konferencijoje ir jaunimo forume „Junkis pagarbiai ir atsakingai!”, kuris šiais metais vyks 4-iuose Lietuvos miestuose.

Visą šią veiklą organizuoja Draugiškas internetas.

Plačiau...

Kviečiame į nemokamus seminarus apie organų donorystę

Dažniausiai žmonės vengia kalbėti apie liūdnus dalykus, apie liga ir mirtį. Apie organų donorystę taip pat garsiai nekalbame, kol liga nepasibeldžia į namus. Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kartu Nacionaliniu transplatacijos biuru prie Sveikatos apsaugos ministerijos rengia nemokamus seminarus, kurių metu bus atsakyta į daugelį rūpimų klausimų: kas ta organų donorystė, kam jos reikia ir kaip galime prisidėti.

Plačiau...

Kasmet vasario 4-oji minima kaip Pasaulinė vėžio diena

2013 metais minimos dienos šūkis – „Vėžys – ar žinojai?" (angl. „Cancer – did you know?").

Pasaulinė vėžio diena – tai galimybė gerinti žinias apie ligą.

Raginame visus prisidėti prie šios dienos minėjimo ir susivienyti kovai su pasauline vėžio epidemija.

Prevencinis klipas žiūėti čia

Plačiau...