Naujienų archyvas - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Naujienų archyvas: Balandis 2013

Akimirkos iš šventės "Sveikas, pavasari..."

Kauno miesto svaivaldybės Visuomenės sveikatos biuras džiaugiasi, kad kartu kauniečiais ir miesto svečiais pavyko taip pasveikinti pavasarį. Geras oras ir gera nuotaika užkrėtė entuziazmu ir noru pavasarį pradėti sveikai, su šypsena ir su naujom galimybėm. Pasidžiaukime gražia švente dar kartą prisimindami jos akimirkas užfiksuotose nuotraukose :)

 

Iki kitų susitikimų!

Plačiau...

Kauniečiai kviečiami pasveikinti pavasarį

Pagaliau atšilus orams Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia pasveikinti pavasarį. Jau šį penktadienį Kauno valstybiniame muzikinio teatro sodelyje nuo 11 valandos visi kauniečiai kviečiami į renginį „Sveikas, pavasari...“. Atsinaujinant gamtai, atsinaujinkime ir mes!

Plačiau...

Akimirkos iš parodos "Sveikatos dienos 2013"

Smagu buvo sudalyvauti parodoje "Sveikatos dienos 2013" ir susitikti su Jumis asmeniškai. Buvo įdomu padiskutuoti Jūsų rūpimomis temomis ir sužinoti, kas Jums svarbu. Iki kitų susitikimų! 
Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras siekia tapti Jūsų šeimos sveikatos draugu!

Plačiau...

Balandžio 24-oji – Tarptautinė triukšmo suvokimo diena

Aplinkos triukšmas yra grėsmė visuomenės sveikatai, daranti neigiamą poveikį žmogaus sveikatai ir gyvenimo kokybei. Šių metų balandžio 24 dieną 18-ąjį kartą minima Tarptautinė triukšmo suvokimo diena mums primena, kad turime išmokti mėgautis ne tiktai dirbtinai sukeliamu triukšmu, bet ir suvokti iš natūralios gamtos sklindančiais vos girdimais garsais ar tiesiog pasidžiaugti tyla. Šią dieną Tarptautinis klausos ir komunikacijos centras (angl. the Center for Hearing and Communication) siūlo paminėti „tylos dieta“ ir laikotarpyje nuo 14:15 iki 14:16 laikytis tylos savo buvimo vietoje bei kartu propaguoja „tylių namų“, „tylios mokyklos“, „tyliųjų aplinkos zonų“ idėjas. Kartais savo ir kaimynų sveikatos problemų sumažinsime atidėję užsitęsusius iki vėlyvo vakaro remonto darbus, laiku sutaisę automobilio duslintuvą ar sumažinę televizoriaus, radijo ar audio grotuvo garsą. 

Plačiau...

Naujienos iš mokyklų. Ko verta donorystės dovana?

Siekiant formuoti teigiamą mokinių požiūrį į organų donorystę ir transplantaciją, Kauno Antano Smetonos gimnazijoje, Pilėnų pagrindinėje mokykloje ir Martyno Mažvydo pagrindinėje mokykloje balandžio 9 d. lankėsi viešnios iš Nacionalinio transplantacijos biuro prie Sveikatos apsaugos ministerijos. Lektorės R. Pekarskienė ir A. Urvinytė mokiniams skaitė pranešimą apie organų donorystę „Sužinok, ko verta donorystės dovana“. Pamokos metu mokiniai sužinojo, kad vienas žmogus, palikdamas šį pasaulį gali išgelbėti 9 gyvybes!

Plačiau...

Renginiai sveikatingumo metams

Mieli, kauniečiai!

Kviečiame prisijungti prie Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro ir partnerių organizuojamų renginių.Parsisiųsti leidinį čia

Kauniečiai pasiruošę... kovoti

Šiandien VDU Menų galerijoje susirinko Kauno miesto vicemeras S. Buškevičius, Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro atstovai, Lietuvos kovos menų sąjungos nariai ir kiti specialistai paskelbti kovą žmonių pasyvumui, nežinojimui ir neigiamam kovos menų įvaizdžiui.

Plačiau...

Kviečiame į nemokamą seminarą „Prevencijos programos - galimybės sveikam senėjimui“

Mieli Kauno miesto senjorai,

Kviečiame Jus prisijungti prie neformalaus Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro senjorų klubo ir su bendraminčiais aptarti, padiskutuoti aktualiomis sveiko senėjimo temomis.

Rytoj, balandžio 9 d., 13 val., Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biure, Aušros g. 42A, 11 aukšte vyks NEMOKAMAS seminaras „Prevencijos programos - galimybės sveikam senėjimui“.

Kviečiame visus prisijungti!
Daugiau informacijos tel. (8 37) 45 47 17

Plačiau...

Nemokamas kompiuterinis pėdų tyrimas vaikams ir senjorams

Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras bendradarbiaudamas su savo partneriais kviečia vaikus ir senjorus nemokamai atlikti kompiuterinį pėdų tyrimą ir pasikonsultuoti su gydytoju ortopedu-traumatologu.

tl_files/Naujienos/2013/04/02.1/img007.jpg 

Plačiau...

Konferencijos "Mokinių rūkymo profilaktika Kaune. Dabartis ir perspektyva" rezultatai

„MOKINIŲ RŪKYMO PROFILAKTIKA KAUNE. DABARTIS IR PERSPEKTYVA“

REZOLIUCIJA
2013 m. kovo 29 d.
Kaunas

Konferencijos dalyviai, įvertinę Visuomenės sveikatos biuro ir Lietuvos sveikatos psichologų sąjungos atlikto tyrimo, panaudojant tarptautinio tyrimo (GYTS) metodiką, rezultatus, Pasaulio sveikatos organizacijos politiką ir strateginius prioritetus bei vietos savivaldos bei švietimo sistemos iniciatyvas vaikų rūkymo profilaktikos srityje, pateikia savo poziciją ir siūlo...

Plačiau...