Naujienų archyvas - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Naujienų archyvas: Sausis 2014

OLIMPIADA ,,ŽMOGUS. GAMTA. SVEIKATA“

2014 m. vasario 26 d. 14.00 val. Kauno Vinco Kudirkos progimnazijoje vyks olimpiada ,,Žmogus. Gamta. Sveikata“. Dalyviai – Kauno miesto ugdymo įstaigų 8 klasių mokiniai (po 1-3 mokinius iš ugdymo įstaigos). Olimpiados organizatoriai – Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Kauno moksleivių aplinkotyros centras.

Plačiau...

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ragina ugdyti tinkamus vaikų burnos higienos įgūdžius ir įpročius

Vasaris – sveikatingumo mėnuo! Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistai, vykdantys veiklą ugdymo įstaigose, 2014 m. vasario mėnesio prioritetine sritimi pasirinko vaikų burnos higieną.

Plačiau...

Sveikatos apsaugos ministerija informuoja: afrikinis kiaulių maras grėsmės žmonių sveikatai ir gyvybei nekelia

Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad Afrikinis kiaulių maras (AKM) grėsmės žmonių sveikatai ir gyvybei nekelia. Ši virusinė naminių kiaulių ir šernų liga yra pavojinga tik gyvūnams. Ja serga kiaulės, šernai ir laukinės kiaulės. Žmonės šia liga neužsikrečia.

Plačiau...

Informuoja Kauno teritorinė ligonių kasa: vaikams sudaromos patogesnės gydymo sąlygos

Artimiausiu metu įsigalios dar viena naujovė sveikatos priežiūros srityje – vaikai iki 18 metų, kurie gydomi ligoninėse dėl nesudėtingų ligų ir būklių, galės vykti į namus gydytis vos tik sulaukę visų gydymo įstaigoje jiems paskirtų procedūrų ir kitą dieną atvykti tik tada, kai paskirtos kitos. Jiems nebereikės būti ligoninėje, joje nakvoti, laukiant gydymo paslaugų – tėveliai kartu su vaikais galės atvykti konkrečiu paskirtu laiku ir vykti namo, kai paslaugos bus suteiktos. 

Plačiau...

Kauno mokiniai kalbės apie sveikatą piešdami ir kurdami filmus

Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kartu su Kauno moksleivių aplinkotyros centru sausio–balandžio mėnesiais organizuoja Kauno miesto ugdymo įstaigų 1-12 klasių mokinių piešinių ir filmų konkursą „Sveikatos skrynia“.

Plačiau...

Jei rūkyti nustočiau šiandien...

Jau seniai tyrimais įrodyta, jog rūkymas kenkia sveikatai. Taip pat ne paslaptis, kad rūkaliai dūmais paleidžia dideles sumas pinigų net nesusimąstydami, kaip naudingiau būtų galima juos panaudoti. Pamėginkime įsivaizduoti, kad rūkorius nustoja rūkyti tiesiog šiandien.

Plačiau...

Informuoja Kauno teritorinė ligonių kasa: privalomuoju sveikatos draudimu nedraustų žmonių mažėja

Naujausiais Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) duomenimis, privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) nedraustų asmenų pastaraisiais mėnesiais mažėja vis didesniais tempais. Ypač spartus mažėjimas užfiksuotas praėjusių metų gruodžio mėnesį, kuomet tokių žmonių sumažėjo net 14 tūkstančių. To iki šiol nebuvo, nes mažėjimas siekdavo vos kelis tūkstančius arba išlikdavo stabilus. Tai reiškia, kad vis daugiau žmonių išeina „iš šešėlio“ į dienos šviesą, oficialiai deklaruoja savo veiklą.

Plačiau...