Naujienų archyvas - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Naujienų archyvas: Vasaris 2014

Apie vandenį, sveikatą ir paprasto „krano“ vandens prieinamumą viešojo maitinimo įstaigose

Kiek kartų esame girdėję apie tai, kad vanduo – gyvybės šalinis? Žinome, kad žmogaus kūno pagrindą sudaro vanduo, kad vanduo turi būti įtrauktas į mitybą kaip ypač svarbus elementas – mitybos piramidės pagrindą sudaro vanduo. Suaugusiam žmogui reikalinga per parą išgerti 30ml/1kg kūno masės, t.y. apie 2 litrus vandens. Ar kada nors bandėte įvykdyti šią, iš pirmo žvilgsnio paprastą, užduotį: gerti daugiau vandens? Ne sulčių, kavos, arbatos, mineralinio, o tiesiog vandens?

Plačiau...

Vasario 11-oji – Saugesnio interneto diena

Vasario 11-ąją jau 11-ąjį kartą daugelyje pasaulio šalių minima Saugesnio interneto diena. Ši diena skirta atkreipti jaunų žmonių dėmesį į saugų elgesį internete, siekiant apsaugoti vaikus nuo neteisėto ir žalingo interneto turinio.
Vienas iš pagrindinių Saugesnio interneto dienos minėjimo tikslų – skatinti visuomenę saugiau ir atsakingiau naudotis interneto technologijomis ir mobiliaisiais įrenginiais.
Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, prisijungdamas prie Saugesnio interneto dienos minėjimo, organizuoja akciją „Elektroninė nemiga“ Kauno mokyklose.

Plačiau...

Informuoja Kauno teritorinė ligonių kasa: lietuviai mieliau gydosi savo krašte

Lietuviai pradėjo naudotis galimybėmis laisviau gydytis svetur, kurios atsirado pernai į mūsų šalies teisę perkėlus Europos Sąjungos (ES) direktyvų nuostatas, pagal kurias tai galima laisviau daryti ES ir Europos Ekonominės erdvės šalyse. Iki šiol už Lietuvos ribų gydėsi vos dešimt žmonių, kurie grįžę kreipėsi į teritorines ligonių kasas ir paprašė kompensuoti patirtas gydymo išlaidas. Tačiau yra kur kas daugiau, kurie aktyviai domisi gydymo paslaugomis svetur, bet dar nespėjusių jomis pasinaudoti.

Plačiau...

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vasario mėnesį kviečia į nemokamus renginius

Vasaris – sveikatingumo mėnuo! Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ragina ir žiemą neaptingti bei siūlo dalyvauti įvairiuose su sveikatos stiprinimu susijusiuose nemokamuose renginiuose.

Plačiau...