Naujienų archyvas - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Naujienų archyvas: Gruodis 2014

FEJERVERKAI – NE TIK GRAŽU, BET IR PAVOJINGA

Fejerverkai - ne tik gražu, tačiau ir pavojinga. Visuomenės sveikatos biuras primena, kokių taisyklių būtina laikytis, kad papuoštumėte dangų nesužalodami savęs ir kitų.

Plačiau...

Atšalus orams - nušalimo pavojus

Nušalimas – tai odos audinių pažeidimas žema temperatūra, kuri sukelia kraujagyslių spazmus. Dėl nušalimo pakinta kraujagyslių sienelės ir sutrinka audinių mityba. Dažniausiai nušąla skruostai, nosis, ausys, smakras, kakta, riešai, rankos ir pėdos. Nušalimas gali pažeisti odą (paviršinis) arba gilesnius audinius (gilus). Paprastai nušalimo galima išvengti – tereikia laikytis keleto paprastų taisyklių.

Plačiau...

Informuoja Kauno teritorinė ligonių kasa: įvedus eurą PSD įmokų dydžiai nesikeis

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad nuo 2015 m. sausio 1 d. Lietuvoje įvedus eurą, bus taikomos iš litų į eurus perskaičiuotos privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokos. Įstatymais nustatyti šių įmokų dydžiai nesikeičia.

Plačiau...

Linksmų švenčių!

Jaukių, šiltų, prasmingų Šv. Kalėdų!

Sėkmingų ateinančių metų!

Būkite sveiki ir laimingi!

tl_files/Naujienos/2014/12/23/Kopija (2) is kaledinis atvirukas.jpgKauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kolektyvas, 2014

Sveikos mitybos taisyklės svarbios ir per šventes

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos specialistai ragina net ir per šventes nepamiršti sveikos mitybos įpročių ir nepersivalgyti, labiau įsiklausyti į savo kūną ir dažniau pakilti nuo šventinio stalo.

Plačiau...

Sutikime gražiausias metų šventes šviesiomis mintimis

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai prieš artėjančias šventes visus ragina atsargiau elgtis su alkoholiu. Artėja ilgiausias metų švenčių laikotarpis. Tikriausiai daugelis pasinaudos ilguoju savaitgaliu ir pasistengs ištrūkti iš rutinos, buities, įprastos darbo, namų aplinkos. Daugelis iš mūsų nepraleis progos pakelti šampano taurės už praėjusius senuosius ir ateinančius naujus metus. Pasitaikys ir tokių, kuriems šampano taurės nepakaks, nepakaks ir dviejų.

Plačiau...

Lošimų priežiūros tarnyba įspėja: lošimas gali turėti labai rimtų pasekmių

Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos siekia mažinti piktnaudžiavimą lošimais, kurie gali sukelti žalą žmonių sveikatai, socialinei ir ekonominei gerovei, skatinti atsakingą lošimą, gerinti visuomenės informavimą apie galimas problemas, susijusias su nekontroliuojamu pomėgiu lošti.

Plačiau...

DĖMESIO: svarbi informacija

Informuojame, jog šventiniu laikotarpiu keičiasi Tai chi užsiėmimų laikas:

gruodžio 24 d. užsiėmimas perkeliamas į gruodžio 21 d. 14 val.

gruodžio 31 d. užsiėmimas perkeliamas į gruodžio 28 d. 14 val.

PSD draustas pacientas neturi mokėti už planinę operaciją

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad visiems pacientams, draustiems privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), kuriems yra paskirta planinė operacija, už operaciją, jai reikalingas priemones nereikia mokėti iš savo kišenės. Už operacijos metu suteiktas paslaugas gydymo įstaigoms sumoka ligonių kasos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.

Plačiau...

Šiandien - Pasaulinė AIDS diena

Kiekvienais metais gruodžio 1-ąją minima Pasaulinė AIDS diena. Šią dieną siekiama atkreipti dėmesį į šią klastingą ligą ir priminti apie siekį, kad daugiau niekas pasaulyje neužsikrėstų ŽIV (žmogaus imunodeficito virusu), kad sergantieji nemirtų nuo šios ligos, o visuomenėje neliktų diskriminacijos sergančiųjų atžvilgiu.

Plačiau...