Naujienų archyvas - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Naujienų archyvas: Rugsėjis 2015

Sveikos šeimos klubo rudens sezonas atidarytas!

Sveikos šeimos klubo tikslas – skatinti kūdikio besilaukiančias ir vaikus auginančias šeimas domėtis sveikatos stiprinimu bei puoselėjimu savo artimiausioje aplinkoje. Prie jo kviečiami prisijungti visi besirūpinantys savo ir savo šeimos sveikata. Sveikos šeimos klubo lankytojai susipažins su sveikos mažiesiems aplinkos namuose kūrimu, naujųjų technologijų ir vaikų sveikatos ryšiu, vakcinacijos svarba, išmoks suteikti pirmąją pagalbą įvykus nelaimingam atsitikimui namuose ir daug kitų naudingų dalykų.

Plačiau...

Kauniečių šeimos kviečiamos prisijungti prie Sveikos šeimos klubo

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras informuoja, kad Sveikos šeimos klubas pradeda rudens sezoną ir kviečia prisijungti. Pirmasis Sveikos šeimos klubo naujojo sezono renginys vyks jau rytoj, rugsėjo 30 d., nuo 11 val., Kauno Šilainių poliklinikos centrinėje fojė. Jo dalyvius visuomenės sveikatos specialistai pakvies dalyvauti viktorinoje apie sveikatą ir laimėti Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtus prizus.

Plačiau...

Paskutinis rugsėjo sekmadienis – Pasaulinė širdies diena

Paskutinį rugsėjo sekmadinį minima Pasaulinė širdies diena. Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras primena, kad savo širdimi pirmiausia turime pasirūpinti patys, stengdamiesi gyventi sveikiau.

Plačiau...

Rugsėjo 26 d. minima Pasaulinė aplinkos sveikatos diena

Kiekvieno žmogaus sveikata didele dalimi priklauso nuo jį supančios aplinkos. Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ragina atkreipti dėmesį į aplinkos, kurioje gyvenate, sveikatą. Prie saugios ir sveikos aplinkos kūrimo galime prisidėti kiekvienas. Vienas iš būdų – atliekų rūšiavimas.

Plačiau...

Informuoja Kauno teritorinė ligonių kasa: būsimi tėvai turėtų nepamiršti pasirūpinti savo draudimu

Vaikelio besilaukiantys ar jau auginantys mažamečius vaikus ir dirbantys tėvai dėl savo draustumo privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) gali jaustis ramūs, nes šios įmokos nuo jų darbo pajamų yra atskaičiuojamos kiekvieną mėnesį. Vis dėlto tais atvejais, kai mažylio besilaukianti šeima nedirba, iškyla daugybė klausimų.

Plačiau...

Pagrindinės Kauno miesto gyventojų mirties priežastys jau daugelį metų išlieka tos pačios

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, vykdydamas Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos stebėseną, pateikia pagrindinius rodiklius apie savivaldybės gyventojų mirtingumą. Pastebima, jog pagrindinės mirtingumo priežastys jau daug metų iš eilės nekinta. Tai – širdies ir kraujagyslių ligos, piktybiniai navikai, išorinės mirties priežastys. Visuomenės sveikatos specialistai pabrėžia, jog gyventojai turėtų daugiau dėmesio skirti ligų profilaktikai ne tik aktyviai dalyvaujant valstybės finansuojamose sveikatos patikros programose, tačiau ir stengiantis gyventi sveikiau.

Plačiau...

Kviečiame senjorus į nemokamus baseino užsiėmimus

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia senjorus į nemokamus baseino užsiėmimus ir mankštas vandenyje!

Būtina išankstinė registracija

Detalesnė informacija ir registracija telefonu (8-37) 454 717

tl_files/Naujienos/2015/09/23/photo 9 (2).jpg 

Darželiuose vaikai mokomi taisyklingai valytis dantukus

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės, dirbančios darželiuose, pasitelkdamos metodines priemones, nuolat moko vaikus, kaip taisyklingai valytis dantis. 

Plačiau...

Kviečiame dalyvauti konkurse

Kviečiame dalyvauti Kauno miesto ugdymo įstaigų 5–12 klasių mokinių trumpametražių filmų konkurse „Mano pasirinkimas“.

Plačiau...

Akimirkos iš šiaurietiškojo ėjimo žygio

Minint Europos judriąją savaitę ir BEACTIVE Europos sporto savaitę, Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras rugsėjo 18 d. sukvietė kauniečius į šiaurietiškojo ėjimo žygį. Žygio metu nueita apie 5 km maršrutu Ąžuolynas - Adomo Mickevičiaus slėnis - Ąžuolynas.

Plačiau...

„Vaikų linija“ kviečia savanoriauti: už pagalbą išklausyti vaikus – vertingos žinios ir netikėtos patirtys

Emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“ kviečia savanoriauti ir padėti išklausyti vaikus, kurie skambučiais ar laiškais nori pasidalinti savo išgyvenimais. Šiuo metu Vilniuje ir Kaune emocinę paramą teikiantys 160 „Vaikų linijos“ savanorių konsultantų tikina: savanoriavimas „Vaikų linijoje“ padeda ne tik vaikams, bet ir pačius savanorius praturtina naujomis žiniomis, įgūdžiais ir patirtimis.

Plačiau...

INSANITY treniruotė Kaune

Minint BEACTIVE Europos sporto savaitę, Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su MY HERO komanda rugsėjo 17 d. sukvietė kauniečius ir miesto svečius į nemokamą masinę INSANITY treniruotę. Į ją susirinko net apie 130 žmonių!

Plačiau...

Šiandien minima Pasaulinė savižudybių prevencijos diena

Rugsėjo 10-oji – Pasaulinė savižudybių prevencijos diena. Nors mirtingumas dėl tyčinio susižalojimo Lietuvoje mažėja, tačiau pagal nusižudžiusių asmenų skaičių vis dar lenkiame didžiąją daugumą Europos Sąjungos valstybių.

Plačiau...

KAUNO VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS IR KAUNO BENDRUOMENĖS PAREIGŪNAI ORGANIZUOJA PREVENCINĘ AKCIJĄ „UŽ VAIRO BLAIVUS“

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnai rugsėjo 11 d. primins vairuotojams, kad už vairo jie turi būti blaivūs.

Plačiau...

Rugsėjo 10-oji – Pasaulinė savižudybių prevencijos diena

Savižudybės yra viena iš svarbiausių pasaulio visuomenės sveikatos problemų.
 Netylėk, ieškok pagalbos!

tl_files/Naujienos/2015/09/10/Vaiku linija_plakatas.jpg 

#BEACTIVE Europos sporto savaitė Lietuvoje

#BEACTIVE Europos sporto savaitė – tai nauja Europos Komisijos iniciatyva, propaguojanti sportą ir fizinį aktyvumą Europoje. #BEACTIVE tikslas – įtraukti kuo daugiau europiečių į sporto ir fizinio aktyvumo veiklas. Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras #BEACTIVE Europos sporto savaitės metu pakvies kauniečius į nemokamas mankštas.

tl_files/Naujienos/2015/09/02/Be active_europos sporto savaite.jpg 

Plačiau...

Šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai

KVIEČIAME PASIVAIKŠČIOTI ŠIAURIETIŠKAI!

tl_files/Naujienos/2015/09/02/siaur.ej..jpg 

Nuo rugsėjo 4 d. kiekvieną penktadienį 10 val. prie S. Dariaus ir S. Girėno paminklo šalia Ąžuolyno. Būtina išankstinė registracija telefonu (8-37) 454 717 arba el. paštu Giedre.Bernotaite@kaunovsb.lt.

Su Mokslo ir žinių diena!

tl_files/Naujienos/2015/09/01/sveikinimas.jpg