Naujienų archyvas - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Naujienų archyvas: Sausis 2017

RENGINYS „PAGRINDINIAI SVEIKOS MITYBOS PRINCIPAI“

2017 m. sausio mėnesio 16-17 dienomis lopšelyje–darželyje „Šnekutis“ buvo pravestos edukacinės valandėlės keturioms darželio grupėms.

Plačiau...

LSMU GIMNAZIJOS MOKSLEIVIAI MOKĖSI TEIKTI PIRMĄJĄ PAGALBĄ

Laiku ir tinkamai suteikus pirmąją pagalbą, galima išgelbėti žmogui gyvybę. Deja, atlikti tyrimai rodo, kad tik nedaugelis žmonių kritinę akimirką žinotų ir mokėtų suteikti realią pagalbą. Teikti pirmąją pagalbą nelaimės ištiktam žmogui nėra taip paprasta

Plačiau...

PIEŠKIME SVEIKATOS SODĄ

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos antrokai dalyvavo sveikatingumo valandėlėje.

Plačiau...

KAUNE PASKELBTA GRIPO EPIDEMIJA!

Gripo virusas paprastai plinta lašiniu būdu per orą. Čiaudint ar kosint susidarantys lašeliai patenka ant virusui imlių žmonių viršutinių kvėpavimo takų gleivinės. Užkratas taip pat gali būti perduodamas per kontaktą su kvėpavimo takų išskyromis (pvz., liečiant daiktus arba paviršius, kuriuose yra virusas, ir po to liečiant savo akis, nosį ar burną).

Plačiau...

AKTYVAUS POILSIO ŽIEMOS DIENOS STOVYKLA SOCIALINĖS RIZIKOS ŠEIMŲ VAIKAMS

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo nemokamą aktyvaus poilsio žiemos dienos stovyklą Kauno miesto socialinės rizikos šeimų vaikams. Šis socialinis renginys vyko dviem etapais: keturių dienų stovykla surengta iš karto po Kalėdų, o į antrąją vaikai pakviesti sausio 2 – 6 dienomis. Abiejose stovyklose iš viso dalyvavo 80 vaikų, kurių amžius – nuo 6 iki 14 metų.

Plačiau...

SERGAMUMAS GRIPU IR PERŠALIMO LIGOMIS KAUNO MIESTE

2017 m. sausio 2 – 8 dienomis sergamumo rodiklis gripu ir ŪVKTI Kauno mieste buvo 121,5 atvejai 10 000 gyventojų. Lyginant su ankstesniųjų metų tuo pačiu laikotarpiu, šiemet sergamumas gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų ligomis Kauno apskrityje yra beveik dvigubai didesnis.

Plačiau...

KAIP IŠVENGTI NUŠALIMŲ IR TRAUMŲ

Kaip išvengti nušalimų ir traumų

 

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras perspėja: kai lauke temperatūra gerokai žemiau nulio, iškyla nušalimų ir traumų grėsmė. Apsaugoti save ir artimuosius galima imantis paprastų, bet veiksmingų priemonių.

Plačiau...