Naujienų archyvas - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Naujienų archyvas: Vasaris 2017

SVEIKATOS IR FIZINIO AKTYVUMO ŠVENTĖ „SVEIKATUOLIAI 2017“

Vasario 20 dieną Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje jau šeštą kartą vyko tradicinis gimnazijos renginys, akcentuojantis kasdieninę sveikatos ir sporto reikšmę kiekvieno žmogaus gyvenime. Džiaugiamės, jog greta I klasių gimnazistų šiemet į renginį prisijungė net 5 komandos Kauno Vinco Kudirkos progimnazijos aštuntokų.

Plačiau...

PAPLŪDIMIO TINKLINIO TURNYRO II ETAPO REZULTATAI

Įvyko antrasis Kauno miesto darbo kolektyvų paplūdimio tinklinio turnyro etapas. Skelbiame šio etapo rezultatus.

Plačiau...

KVIEČIAME Į PASKAITĄ „SVEIKATAI PALANKI MITYBA“

Kviečiame į paskaitą „Sveikatai palanki mityba“, kuri vyks vasario 21 d. 16.30 val. Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos bibliotekos Suaugusiųjų vartotojų aptarnavimo skyriuje (Laisvės al. 57).

Plačiau...

KVIEČIAME DALYVAUTI VIKTORINOJE „SVEIKATOS KRAITELĖ ŠEIMAI“

VšĮ Kauno centro vaikų poliklinikos medikai kartu su Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistais, siekdami atkreipti dėmesį į kasmet vis didėjantį vaikų sergamumą vėžiu, kviečia tėvelius ir jų vaikus dalyvauti viktorinoje.

Plačiau...

ORIENTAVIMOSI ŽAIDIMAS „SENASIS KAUNAS IR JO PASLAPTYS“

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia kauniečius ir miesto svečius dalyvauti nemokamame orientavimosi žaidime „Senasis Kaunas ir jo paslaptys“! Žaidimas vyks vasario 16 d. nuo 13 val.

Plačiau...

SPORTIŠKIAUSIAS KAUNO MIESTO DARBO KOLEKTYVAS 2017

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia į trečius metus iš eilės vyksiantį „SPORTIŠKIAUSIAS DARBO KOLEKTYVAS 2017“ paplūdimio tinklinio turnyrą! Jame dalyvauti ir iškovoti sportiškiausio darbo kolektyvo titulą stengsis Kauno miesto įmonių ir įstaigų suburtos komandos, kurios yra pasiruošusios aktyviai praleisti laisvalaikį.

Plačiau...

VASARIO 4–OJI - PASAULINĖ KOVOS SU VĖŽIU DIENA

Tarptautinės vėžio kontrolės organizacijos ir Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) iniciatyva vasario 4-oji paskelbta Pasauline kovos su vėžiu diena. Ši diena skirta tam, kad būtų atkreiptas dėmesys į vėžio profilaktikos ir ankstyvosios diagnostikos svarbą, neinfekcinių ligų prevenciją, fizinio aktyvumo ir sveiko gyvenimo būdo  reikšmę, užkertant kelią onkologiniams susirgimams.

Plačiau...

VASARIS – SVEIKATINGUMO MĖNUO

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia prisiminti, jog vasaris – sveikatingumo mėnuo. Šis mėnuo skirtas propaguoti sveiką gyvenimo būdą, skleisti sveikatos priežiūros ir stiprinimo žinias, skatinti neįgaliųjų integraciją bei kviesti miesto bendruomenę aktyviai praleisti laisvalaikį.

Plačiau...