Naujienų archyvas - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Naujienų archyvas: Birželis 2017

Specialistai ragina neatidėlioti vaikų vizitų pas gydytojus rugsėjo 1-ąjai

Nors įsibėgėjus vasarai galvoti apie rudenį dar visiškai nesinori, vasara – pats metas tėveliams pagalvoti apie vaikų sveikatos profilaktiką ir pasirūpinti Vaiko sveikatos pažymėjimu. Pasak specialistų, kad nesusidarytų didelės eilės pas šeimos gydytojus, ir profilaktiškai vaiko sveikata būtų patikrinta laiku, tėveliams jau dabar reikėtų užregistruoti vaiką profilaktiniam sveikatos patikrinimui pas savo šeimos gydytoją bei gydytoją odontologą.

Plačiau...

Vaikų dantys silantais dengiami nemokamai

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad tėveliai, turintys vaikų nuo 6 iki 14 metų ir norintys savo atžaloms krūminius dantis padengti silantais, šią paslaugą gali gauti nemokamai, nes jos išlaidos yra apmokamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis. Todėl VLK ragina tėvelius aktyviai naudotis šia galimybe ir neskubėti už tai iš savo kišenės mokėti.

Plačiau...

VLK: vis daugiau gyventojų domisi, kiek kainuoja jų gydymas

Valstybinės ligonių kasos (VLK) specialistai primena gyventojams, kad daugelį atsakymų į klausimus apie privalomąjį sveikatos draudimą (PSD) galima sužinoti internetu per elektronines paslaugas. Žmonės gali pasitikrinti, ar jie yra apdrausti PSD, kokios medicinos paslaugos jiems buvo suteiktos gydymo įstaigose, kiek jos kainavo, taip pat patikrinti laisvas vietas reabilitacijas teikiančiose įstaigose, sužinoti savo vietą laukiant sąnarių endoprotezų.

Plačiau...

Artėjant šilumos bangai saugokite savo sveikatą

Įsibėgėjus vasarai Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras pataria, kaip elgtis, kad karšti ir saulėti orai nepakenktų sveikatai. Pagrindinių taisyklių laikymasis padės geriau jaustis bei išvengti su perkaitimu susijusių negalavimų.

Plačiau...

Birželio 26-oji – Tarptautinė kovos su narkomanija ir narkotikų kontrabanda diena

Birželio 26 d. yra minima Tarptautinė kovos su narkomanija ir narkotikų kontrabanda diena, kurią 1987 m. paskelbė Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja.

Plačiau...

Siūlome administratoriaus darbą

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ieško naujo komandos nario ir siūlo administratoriaus darbą! 

Plačiau...

Jonines švęskime blaiviai!

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ragina trumpiausią metų naktį sutikti blaiviai. Rinkdamiesi vartoti alkoholinius gėrimus žmonės rizikuoja savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove.

Plačiau...

Prasidėjo „Velo Kaunas 2017“

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotame pirmajame orientavimosi žaidimo „Velo Kaunas 2017“ etape dalyvavo 14 komandų. Neišsigandę lietingų orų prognozių dalyviai birželio 14 d. žaidimo metu įveikė apie 20 km. atstumą ir per 2 valandas sugebėjo išspręsti jiems pateiktas užduotis.

Plačiau...

Kauno miesto gyventojai ir svečiai žygiavo Kleboniškio miško parke

Birželio 18 d. popietę Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo pėsčiųjų žygį „Pažintiniu Kleboniškio miško taku“. 135 žygeiviai per 1,5 valandos įveikė 8 km. atstumą.

Plačiau...

Renginys „Auginame vaikystės sparnus“

Birželio 2 d. Kauno lopšelyje-darželyje „Rokutis“, paminėdami tarptautinę vaikų gynimo dieną, vyko sveikatingumo šventė „Auginame vaikystės sparnus“.

Plačiau...

Žmogaus saugos diena VDU „Rasos“ gimnazijoje

Gegužės 31 d. VDU „Rasos“ gimnazijoje vyko žmogaus saugos dienos renginiai gimnazijos III klasių mokiniams. 

Plačiau...

ORIENTAVIMOSI ŽAIDIMAS DVIRAČIAIS „VELO KAUNAS 2017“ (I ETAPAS)

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia aktyviausius Kauno miesto gyventojus ir svečius smagiai ir turiningai praleisti birželio 14 d. vakarą, dalyvaujant nemokamame orientavimosi žaidime dviračiais. 

Plačiau...

KAUNIEČIAI ĮMINĖ MIESTO PASLAPTIS

Minėdami pasaulinę dieną be tabako kauniečiai nepabūgo permainingo oro ir gegužės 31 d. aktyviai dalyvavo Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotame orientavimosi žaidime „Senojo Kauno paslaptys“.

Plačiau...

KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS JUNGĖSI PRIE AKCIJOS „OBUOLYS VIETOJ CIGARETĖS!“

2017 m. gegužės 31 d. pasaulis 28-ąjį kartą minėjo Pasaulinę dieną be tabako. Tradiciškai Pasaulinė diena be tabako buvo pasitinkama su akcija „Obuolys vietoj cigaretės!”, kurią jau kelis metus organizuoja Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento kartu su Kauno jaunimo narkologijos pagalbos centru.

Plačiau...