Naujienų archyvas - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Naujienų archyvas: Rugsėjis 2017

Spalį – nemokamos mankštos Kauno miesto senjorams

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, skatindamas vyresnio amžiaus žmones būti aktyviais ir rūpintis savo sveikata, kviečia senjorus visą spalio mėnesį aktyviai dalyvauti nemokamuose fizinės veiklos užsiėmimuose. 

Plačiau...

Paskutinį rugsėjo sekmadienį minima Pasaulinė širdies diena

Pasaulinė širdies federacija 1999 m. paskutinį rugsėjo sekmadienį paskelbė Pasauline širdies diena. Ši diena minima siekiant atkreipti dėmesį į rizikos veiksnius, sukeliančius širdies ir kraujagyslių ligas, paskatinti sveiką gyvenseną. Šių metų rugsėjo 24 d. Lietuvoje ji bus minima jau aštuonioliktą kartą.

Plačiau...

Skelbiame konkurso „Kartu kuriame sveiką miestą“ nugalėtojus

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras liepos–rugsėjo mėn. kvietė Kauno miesto viešojo maitinimo įstaigas dalyvauti konkurse ir kauniečiams bei miesto svečiams tiekti sveikatai palankesnį maistą.

Plačiau...

Kviečiame į nemokamus užsiėmimus šeimoms, auginančias vaikus su negalia

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, norėdamas suteikti galimybę būti fiziškai aktyviais ne tik sveikiems, bet ir negalią turintiems vaikams, kviečia šeimas, auginančias vaikus su negalia dalyvauti nemokamuose fizinės veiklos užsiėmimuose.

Plačiau...

Ligonių kasos: kaip užsienyje gyvenantys lietuviai gali gydytis Lietuvoje?

Pastebėta, kad vis daugiau išvykusių iš Lietuvos žmonių, gyvenančių ir dirbančių užsienyje, nori gydytis arba reabilituotis Lietuvoje. Neretai jie ligonių kasų specialistų teiraujasi, kokius dokumentus jiems atsivežti, kur jiems kreiptis dėl vienokios ar kitokios būtinos gydymo paslaugos, kai į Lietuvą atvyksta tik trumpam.

Plačiau...

Rugsėjo 15 diena - pasaulinė kovos su prostatos vėžiu diena

Europos urologų asociacija rugsėjo 15 dieną yra paskelbusi Pasauline kovos su prostatos vėžiu diena. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į dažniausią  vyrų onkologinę ligą Lietuvoje ir skatinti vyrus tikrintis.

Plačiau...

Ekologinis žygis aplink Lampėdžių karjerą II

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia kauniečius ir miesto svečius rugsėjo 30 d. dalyvauti ekologiniame žygyje aplink Lampėdžių karjerą ir pagražinti jo pakrantes renkant šiukšles.  

Plačiau...

Kaune įvyko susitikimų ciklas „Tu nesi vienas“

Rugsėjo 9 d. Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras paminėjo Pasaulinę savižudybių prevencijos dieną organizuodamas susitikimų ciklą „Tu nesi vienas“.

Plačiau...

Pasirašytas Kauno miesto savižudybių prevencijos memorandumas

Š. m. rugsėjo 8 d. buvo pasirašytas Kauno miesto savižudybių prevencijos memorandumas. Šį dokumentą pasirašiusios įstaigos sieks sukurti efektyvaus ir nuolatinio tarpsektorinio bendradarbiavimo sistemą, vykdančią ankstyvąją prevenciją ir užtikrinančią kokybiškų psichikos sveikatos paslaugų teikimą galvojantiems apie savižudybę, mėginusiems nusižudyti asmenims bei jų ir nusižudžiusiųjų artimiesiems.

Plačiau...

Kviečiame dalyvauti 3–12 klasių mokinius akcijoje „Nestresuok. Atsipalaiduok!“

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Kauno moksleivių aplinkotyros centras kviečia visus 3–12 klasių mokinius dalyvauti akcijoje „Nestresuok. Atsipalaiduok!“.

Plačiau...

Rugsėjo pirmoji: ką moksleiviai ir studentai turi žinoti apie sveikatos paslaugas?

Naujų mokslo metų pradžia – įtemptas laikas ne vienam moksleiviui, studentui, ypač pirmakursiams, kurių laukia daugybė pokyčių. Kad besimokantiems būtų lengviau orientuotis privalomojo sveikatos draudimo (PSD) sistemoje Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena keletą svarbių dalykų.

Plačiau...