Naujienų archyvas - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Naujienų archyvas: Spalis 2017

Kaune įvyko I-asis konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ etapas

Kauno miesto mokiniai, mokytojai ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistai spalio 26 d. dalyvavo pirmajame konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ etape. Renginį organizavo Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras drauge su Respublikine ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija, Kauno moksleivių aplinkotyros centru, Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla bei Kauno apskrities bendruomenės pareigūnais.

Plačiau...

Kur kreiptis nemokamos emocinės pagalbos?

Privalomuoju sveikatos draudimu apdrausti pacientai turi galimybę atskirai pasirinkti ne tik šeimos gydytojo paslaugas teikiančią įstaigą, bet ir psichikos sveikatos centrą, sudariusį sutartį su teritorine ligonių kasa (TLK). Tad žmonėms, kuriems reikalinga emocinė pagalba, jos reikėtų ieškoti ne tik telefonu, internetu, bet ir atvykus pas psichikos sveikatos specialistus. 

Plačiau...

Kviečiame kauniečius pajudėti krepšinio ritmu

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, norėdamas suvienyti krepšinio gerbėjus, Kauno mieste organizuoja krepšinio turnyrą 3x3 „Krepšinio ritmu“ ir kviečia dalyvauti aktyviausius šio žaidimo gerbėjus.

Plačiau...

Akcija „Apibėk mokyklą“

Šių metų vasaros pabaigoje Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras antrą kartą inicijavo akciją „Apibėk mokyklą“ prie kurios su gausiu dalyvių būriu prisijungė ir Kauno miesto „Paparčio“ pradinės mokyklos bendruomenė.

Plačiau...

Kaunas pradėjo unikalų projektą „Kauno vaikai šypsosi“

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, atsižvelgdamas į vis prastėjančią vaikų dantų būklę, pirmą kartą Lietuvoje pradėjo vykdyti vaikų burnos higienos įgūdžių ugdymo programą „Kauno vaikai šypsosi“.

Plačiau...

Kviečiame į nemokamas TRX diržų treniruotes

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, skatindamas Kauno miesto gyventojų fizinį aktyvumą, kviečia į nemokamas TRX diržų treniruotes.

Plačiau...

Žygis ,,Rudenėjančiai gamtai‘‘

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Kauno marių regioninio parko direkcija kviečia kauniečius ir miesto svečius dalyvauti 24 km žygyje ,,Rudenėjančiai gamtai“. Žygis vyks Kauno marių regioniniame parke spalio 14 d. (šeštadienį) 11–18 val.

Plačiau...