Naujienų archyvas - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Naujienų archyvas: Gruodis 2017

5 žingsniai sveikų dantukų link

Vaikų burnos higiena yra ne mažiau svarbi nei fizinis aktyvumas ar tinkama mityba, todėl ja privaloma pradėti rūpintis išdygus jau pirmiesiems dantims. Daugiau nei pusė Lietuvos mokyklinio amžiaus vaikų 2016 m. turėjo pažeistus dantis, o tai įspėja apie burnos higienos ugdymo stoką. 

 

 

Plačiau...

Baigėsi mokinių sveikos mitybos konkursas „Valgau skaniai – gyvenu sveikai!“

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras spalio – gruodžio mėnesiais organizavo 5–8 kl. sveikos mitybos konkursą „Valgau skaniai – gyvenu sveikai!” ir skelbia nugalėtojus. 

Plačiau...

Kaune išrinktas sveikiausias darbo kolektyvas

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras rugsėjo–gruodžio mėnesiais organizavo konkursą „Kauno miesto sveikiausias darbo kolektyvas 2017“ ir sveikina nugalėtoju tapusį Kauno apygardos teismo kolektyvą.

Plačiau...

Moksleivių konkursas „AIDS: geriau žinoti“

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Kauno moksleivių aplinkotyros centru gruodžio 1 d. organizavo jau tradiciniu tapusį Kauno miesto ugdymo įstaigų 5–12 kl. moksleivių konkursą „AIDS: geriau žinoti“. Renginyje dalyvavo net 19 Kauno miesto mokyklų komandų. 

Plačiau...

Mokykloje–darželyje „Rūtelė“ vyko renginys „Neįgalusis – jis kitoks?“

Neįgaliesiems neretai sudėtinga išreikšti savo pageidavimus, išsiaiškinti savo galimybes, todėl tinkamai organizuota ergoterapeuto ir aplinkos, supančios neįgalųjį, veikla ypatingai veiksminga neįgaliųjų socialinės integracijos priemonė. Jau ketvirtus metus iš eilės LSMU ergoterapeutai aplankė mokyklos–darželio „Rūtelė“ ketvirtų klasių mokinius, pasakojo apie savo darbą, supažindina su neįgaliųjų socialine atskirtimi dėl jų traumų ar ligos. Po renginio vaikai piešė piešinius, taip papuošdami erkoterapeutų šventę.

Plačiau...