Lt En Ru
lt
en ru

Kaune – pirmasis gydytojų pasivaikščiojimas su pacientais

Kaune – pirmasis gydytojų pasivaikščiojimas su pacientais

Gydytojų užimtumas be galo didelis, o pacientų eilės driekiasi visą dieną. Siekiant gerinti šeimos gydytojų ir pacientų ryšį, skatinti jų bendravimą, aktualių sveikatos klausimų aptarimą, didinti pacientų fizinį aktyvumą vaikščiojant, Kaunas pirmasis Lietuvoje jungiasi prie pasaulinės gydytojų ir pacientų pasivaikščiojimo iniciatyvos „Walk with a doc“.

Iniciatyva „Walk with a doc“ prasidėjo 2005 m. Jungtinėse Amerikos valstijose ir netrukus išplito po visą pasaulį. Pagrindinis šio masinio projekto tikslas – skatinti gyventojus būti fiziškai aktyviais bet kokiame amžiuje ir taip gerinti jų sveikatą bei gerovę. Gydytojai kviečia savo pacientus trumpam pasivaikščiojimui po miesto parkus, bendrauja su jais, aptaria individualias sveikatos problemas ir dalinasi sveikatos gerinimo patirtimi.

Prie šios pasaulį užvaldžiusios iniciatyvos, kuri mūsų šalyje skambės kaip „Eik ir sveik“, jungiasi ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikų Šeimos medicinos klinika. Planuojama, kad 120 gydytojų ir rezidentų kartą per mėnesį suburs savo pacientus bendram sveikatos gerinimo tikslui.

Pirmasis „Eik ir sveik“ pasivaikščiojimas, skirtas Kauno klinikų Šeimos medicinos pacientams, vyks jau rugpjūčio 24 d. 12 val.

Susitikimo vieta – prie Kauno klinikų Šeimos medicinos klinikos įėjimo.

 

Daugiau informacijos

Visuomenės sveikatos specialistė Jūratė Jackytė

Tel. (8 37) 45 47 17

El. p. jurate.jackyte@kaunovsb.lt

Kalendorius

vasaris,
2019
P
A
T
K
P
Š
S
28
29
30
31
1
2
3
Visi renginiai

Naujienlaiškis

Naujienos tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!
Loading
© 2017 Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras