Lt En Ru
lt
en ru

Konkursas šeimoms kviečia gaminti maistą ir tėvelius, ir jų mažuosius

Konkursas šeimoms kviečia gaminti maistą ir tėvelius, ir jų mažuosius

Vieniems gaminti maistą patinka, o kitiems tai – tikras iššūkis.  Nors visi džiaugiasi maisto teikiamais malonumais, patiems sukurti šedevrą virtuvėje gali pasirodyti ypatinga užduotis. Bet jeigu šį procesą paversime kūrybinėmis dirbtuvėmis, kuriose darbuojasi tėvai ir jų atžalos? Tikime, kad ir patiekalai bus tobuli, ir šeimos receptų paslaptys atskleistos, o ką jau kalbėti apie puikiai praleistą laiką kartu!

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras meta iššūkį tėveliams ir jų atžaloms bei kviečia parodyti geriausius maisto gamybos gebėjimus! Suburkite savo šeimos komandą ir praleiskite rudens vakarus gamindami skaniausius patiekalus ir dalyvaudami konkurse  „Gaminkime kartu su šeima“. Ką reikia daryti, norint dalyvauti konkurse?

Jūsų šeimos komanda turi pagaminti mažiausiai 1 sveikatai palankų patiekalą (pusryčiams, pietums, vakarienei ar užkandžiams) ir užpildžius dalyvio anketą atsiųsti ją e.l. paštu akvile.babraviciene@kaunovsb.lt iki 2018 m. spalio 31 d.

Dalyvio anketą galite atsisiųsti paspaudę čia. Joje turi būti pateikta informacija apie patiekalo sudėtį, gaminimo eigą, vaiko indėlį gaminant patiekalą bei pagaminto patiekalo fotografija.

Patiekalai bus vertinami atsižvelgiant į šiuos kriterijus: patiekalo sudėtis, kūrybiškumas, maistingumas, tėvų ir vaikų indėlis gaminant pasirinktą patiekalą.

Prizas laimėtojams – susitikimas su pačiu virtuvės mitų griovėju Alfu Ivanausku!

Iš visų konkursui atsiųstų receptų bus atrinkti 20 geriausių – jie bus panaudoti receptų knygos kūrimui. Tokia knyga, tikimės, dar labiau paskatins šeimas gaminti maistą kartu! Konkurse dalyvavusioms šeimoms, kurių receptai pateks į receptų knygą bus įteiktos spausdintos knygos. 

Pasistengti dalyvaujant konkurse tikrai verta – šeima, kuri konkurse laimės I vietą, sulauks savo ikimokyklinėje ugdymo įstaigoje virtuvės mitų griovėjų komandos kartu su Alfu Ivanausku, kuris apdovanos nugalėjusį vaiką ir jam įteiks sukurtą receptų knygą bei su visa grupe pagamins nugalėtojo patiekalą. Šeimos laimėjusios II ir III vietas, ikimokyklinio ugdymo įstaigose sulauks Alfo Ivanausko, kuris apdovanos nugalėtojus įteikdamas naują sukurtą šeimų receptų knygą bei Virtuvės mitų griovėjų receptų knygą. Visoms kitoms konkurse dalyvavusioms šeimoms, kurių receptai pateks į receptų knygą bus įteiktos spausdintos receptų knygos.

Konkurso „Gaminkime kartu su šeima“ I-III vietų laimėtojai bus skelbiami lapkričio 26 d. Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro internetinėje svetainėje ir socialiniame tinkle Facebook, su jais bus susisiekiama asmeniškai el. paštu ar telefonu. 

Konkurso nuostatus galite rasti čia.

Kalendorius

gegužė,
2019
P
A
T
K
P
Š
S
Visi renginiai

Naujienlaiškis

Naujienos tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!
Loading
© 2017 Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras