Lt En Ru
lt
en ru

Sugrąžinti gerą psichologinę savijautą darbuotojams padės nemokamos veiklos

Sugrąžinti gerą psichologinę savijautą darbuotojams padės nemokamos veiklos

Daug laiko dirbdami mes išvargstame, o patiriamas stresas ypač žalingas mūsų sveikatai. Šalyje įvedus karantiną daugelis darboviečių yra  priversti prisitaikyti prie naujų sąlygų ir dirbti nuotoliniu būdu. Ne paslaptis, jog atskirtis nuo kolektyvo ir įprastų veiklų neigiamai paveikia darbuotojų psichologinę savijautą. Norinti išlaikyti darbuotojų motyvaciją ir produktyvumą, edukacinė veikla yra viena populiariausių nefinansinių motyvavimo priemonių. Svarbu nepamiršti, kad darbuotojams svarbu ne tik būti produktyviems, bet ir gebėti atsipalaiduoti ir trumpam atsitraukti nuo darbo vietos. Tam darbdavys turi kurti palankias sąlygas.

 

 

Geros emocijos ir naudinga veikla

Darbuotojai norėdami atsipalaiduoti kviečiami išbandyti naujas veiklas. Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras Kauno mieste įsikūrusioms įmonės darbuotojams parengė neįpareigojantį, įtraukiantį bei kolektyvą stiprinantį laiko praleidimo būdą – protmūšius.

Vyks nuotoliniu būdu

Projekte norinčioms dalyvauti įmonėms/įstaigoms tereikia užsiregistruoti ir su atsakingu asmeniu suderinti tinkamiausią laiką. Proto mūšiai vyks nuotoliniu būdu. Vienintelis vadovų uždavinys – suburti darbuotojus, kad jie turėtų galimybę smagiai praleisit laiką ir pakonkuruoti tarp darbuotojų.

Protmūšio trukmė vienai įmonei – 1.30 val.

Norint dalyvauti projekte įmonėms/įstaigoms reikia:

  • Turėti galimybę prisijungti nuotoliniu būdu (renginys vyks per Zoom programėlę).
  • Proto mūšiuose turi dalyvauti ne mažiau kaip 15 ir ne daugiau kaip 50 asmenų iš įmonės/įstaigos.
  • Turėti galimybę protų mūšius vykdyti darbo dienomis (tiek darbo metu, tiek po darbo).

Būtina išankstinė registracija. Dėl registracijos (nurodyti įmonės pavadinimą, tel. nr.) į mokymus kreiptis el.p. igne.jurdone@kaunovsb.lt arba tel. nr. +370 680 34 148.

Naujienlaiškis

Naujienos tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!
Loading
© 2017 Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras