Lt En Ru
lt
en ru

Bendras Kauno ir Lenkijos miesto Elko projektas

Bendras Kauno ir Lenkijos miesto Elko projektas

Kauno ir Elko (Lenkija) miesto savivaldybės kartu rengia projektą „Tarpvalstybinis turizmo vystymas gamtos ir kultūros paveldo objektuose Elke ir Kaune“, finansuojamą Interreg V-A Lietuvos-Lenkijos bendradarbiavimo programos. Šio projekto tikslas – skatinti naudojimąsi gamtos ir kultūros paveldo objektais turizmo reikmėms Elke ir Kaune.

Projekto metu Kaune bus įrengti keturi interaktyvūs lauko infoterminalai su istorine informacija, Kauno pilies šlaite bus pastatytas amfiteatras.

Praėjus pusei metų nuo projekto pradžios, birželio 21-23 dienomis Elko miesto savivaldybė pakvietė Kauno delegaciją į dviračių žygį, skirtą susipažinti su projekto metu tvarkoma Elko ežero pakrante, pasidalinti idėjomis apie projekto vystymą. Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure dirbanti visuomenės sveikatos specialistė Iveta K. teigia, kad dalyvavimas projekte naudingas ne tik dėl galimybės gerinti ir plėsti pramogų pasiūlą turistams, bet ir dėl įvairių sričių specialistų įtraukimo į projekto veiklas. Kauno delegaciją sudarė 15 žmonių iš skirtingų organizacijų bei įstaigų. Susitikimų metu buvo aptarta kaip kiekvienas iš narių galėtų prisidėti prie projekto veiklų vykdymo ar viešinimo.

Projekto metu kuriamas sveikatai palankus turizmas, o kartu ir patrauklus bei sveikas miestas.

 

Daugiau informacijos

Visuomenės sveikatos specialistė, koordinuojanti PSO Sveiko miesto projektą Iveta Kučinskaitė

Tel. (8 37) 45 47 17

El. p. healthycities@kaunovsb.lt

Kalendorius

vasaris,
2019
P
A
T
K
P
Š
S
28
29
30
31
1
2
3
Visi renginiai

Naujienlaiškis

Naujienos tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!
Loading
© 2017 Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras