Lt En Ru
lt
en ru

Nemokamas kino filmo „Rūta" seansas

Kaunas
Pirma kategorija
2018-09-18

Rugsėjo 10 d. minima Pasaulinė savižudybių prevencijos diena, kurios šūkis - mažinkime savižudybes veikdami kartu! Siekdami didinti gyventojų informuotumą apie egzistuojančią problemą ir galimus jos sprendimo būdus, kviečiame visus Kauno miesto gyventojus ir svečius susiburti į nemokamą filmo „Rūta" peržiūrą rugsėjo 18 dieną, antradienį, nuo 18:30 valandos, kino centro „Cinamon" salėje Nr. 5. 

Du šio filmo seansus padovanojo filmo režisieriai, Ronaldas Buožis ir Rokas Darulis. Savižudybių prevencijai taip pat neliko abejingas kino centras Cinamon Kaunas (PC Mega), kuriame ir numatytas nemokamas filmo rodymas. 

Tiek įvadiniu filmo ir problemos aptarimu, tiek filme perteikiamu sportininkės Rūtos Meilutytės atvirumu bus skatinama nebijoti kalbėti apie savo sunkumus bei ieškoti būdų, kurie padėtų įveikti sunkumus ar mažintų jų keliamą vidinį skausmą.

Vietų skaičius ribotas, todėl reikalinga registracija – https://goo.gl/forms/lTThxb3mV3xp9zO73:

  • Kino teatre savo atvykimą reikės patvirtinti registraciją į filmą vykdančiam asmeniui pateikus asmens dokumentą su nuotrauka (pasą, tapatybės kortelę, vairuotojo, mokinio ar studento pažymėjimą). 
  • Sėdimas vietas paskirs registruojantis asmuo.

Kalendorius

balandis,
2019
P
A
T
K
P
Š
S
Visi renginiai

Naujienlaiškis

Naujienos tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!
Loading
© 2017 Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras