Lt En Ru
lt
en ru

Pasaulinės sveikatos dienos minėjimo renginys „Mylinčio gerumo dovana“

Kaunas
Pirma kategorija
2018-04-07

Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacija ir Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia Kauno miesto gyventojus balandžio 7 d. paminėti Pasaulinę sveikatos dieną. Palinkėkime džiaugsmo, šilumos, dvasinės stiprybės, sveikatos, meilės ir gerovės sau, artimiesiems, draugams, kolegoms ir vienas kitam. Kartu pajuskime mylinčio gerumo galias!

Renginio data – 2018 m. balandžio 7 d.:

  • 10.00 val. kūną pavasariui budinanti treniruotė su „Šešios Trim“;
  • 11.00 val. meditacija su sertifikuota įsisąmoninimu grįstų intervencijų mokytoja A. Kerucke.

Renginio vieta – pievelė prie Kauno pilies.

Renginys nemokamas.

Kviečiame visus norinčiuosius dalyvauti užsiregistruoti į šį renginį paspaudus šią nuorodą http://goo.gl/forms/cdd6gXG01GbEHEJa2.

Registracija nėra privaloma, tačiau užsiregistravusieji el. paštu gaus visą su renginiu susijusią medžiagą, taip pat ir meditacinių praktikų tekstus bei kitą su Mindfulness susijusią naudingą informaciją.

Renginio metu sužinosite, kas yra dėmesingas įsisąmoninimas, kodėl verta ir kaip jį praktikuoti bei išmoksite keletą efektyviausių pratimų. Juk užtenka keliolikos meditacijos minučių per dieną, kad savijauta pagerėtų, įtampa nuslūgtų, taptume atsparesni kasdienybės stresams bei geriau valdytume neigiamas emocijas. Praktikuojantieji dažnai pastebi, kad medituojant kartu su kitais šis efektas būna itin stiprus. Tad kiekvienas savo dalyvavimu renginyje galime jį papildyti ir sustiprinti.

Išsamesnė informacija apie renginį – www.mylinciogerumodovana.lt.

© 2017 Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras