Širdies ir kraujagyslių ligos - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupei priklausantys kauniečiai kviečiami stiprinti sveikatą

Atnaujinta: 2017-12-01

Informuojame, kad 2017 m. gruodžio mėn. ŠKL ir CD mokymai – grupiniai užsiėmimai nevyks!

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, kartu su asmens sveikatos priežiūros įstaigomis, organizuoja ir vykdo širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupės asmenų sveikatos stiprinimo užsiėmimus.

Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupės asmenų sveikatos stiprinimo programoje kviečiami dalyvauti:

  • 40–55 metų amžiaus vyrai;
  • 50–65 metų amžiaus moterys.

Programos dalyviai susipažins su:

  • Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos veiksniais, sveikatos rodikliais bei jų stebėjimo svarba, gyvensenos koregavimo galimybėmis ir būdais.
  • Mitybos įtaka sveikatai, sveikos mitybos principais, antsvorio ir nutukimo mažinimo galimybėmis, sveikatai palankaus maisto pasirinkimu ir gaminimu, individualių mitybos planų sudarymu.
  • Fizinio aktyvumo reikšme širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto pasireiškimui, fizinio pajėgumo vertinimo testais, tinkamo fizinio aktyvumo ir jo krūvio pasirinkimu.
  • Streso samprata ir jo įtaka širdies ir kraujagyslių ligų atsiradimui, streso išvengimo ir įveikimo būdais, darbo ir poilsio režimo įtaka sveikatai, darbo ir poilsio planavimu, atsipalaidavimo svarba širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto prevencijai.

Dalyvavimas programoje savanoriškas ir nemokamas.

Visi norintys dalyvauti užsiėmimuose turi kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Programą pristatantis filmukas: https://www.youtube.com/watch?v=u9O3NOS32v8&feature=youtu.be

 

Daugiau informacijos: Jūratė Jackytė, visuomenės sveikatos specialistė, tel. (8 37) 45 47 17, el. p. stebesena@kaunovsb.lt.