Akcija „Apibėk mokyklą“ - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Akcija „Apibėk mokyklą“

Šių metų vasaros pabaigoje Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras antrą kartą inicijavo akciją „Apibėk mokyklą“ prie kurios su gausiu dalyvių būriu prisijungė ir Kauno miesto „Paparčio“ pradinės mokyklos bendruomenė.

Akcijos „Apibėk mokyklą“ tikslas – nepriklausomai nuo vaikų asmeninių ar fizinių galimybių paskatinti visus vaikus daugiau judėti, pagerinti jų fizinę ir psichinę sveikatą. Jos metu rekomenduojama pasirinktas dvi rugsėjo ar spalio savaites kiekvieną dieną išbėgti į lauką ir 15 min. bėgti aplink savo mokyklą apie 1,5 kilometro. Su vaikais kviečiami bėgioti ir mokytojai bei kiti mokyklų darbuotojai.

Į akciją įsitraukė ir Kauno miesto „Paparčio“ pradinė mokyklos bendruomenės pradinių klasių mokiniai ir mokytojai, kurie 2017 m. rugsėjo 20 - spalio 4 dienomis bėgo aplink mokyklą. Į akciją įsitraukė ir savanorių komanda, kuri padėjo suskaičiuoti visų klasių nubėgtus kilometrus. Mokyklos šauniausi - daugiausiai nubėgusi 3b klasės mokiniai, kurie akcijos metu nubėgo net 443,34 km. O visos mokyklos bendras nubėgtas kilometrų skaičius - 3554 km.


Informaciją parengė: Sandra Kapeliorienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė.
Daugiau informacijos: Tautvydas Lukavičius, vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros skyriaus vedėjas, tel. (8 37) 45 47 17, el. p. tautvydas.lukavicius@kaunovsb.lt.

Grįžti