PASKAITŲ-SUSITIKIMŲ CIKLAS „MADINGAS, NES BLAIVUS“ - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

PASKAITŲ-SUSITIKIMŲ CIKLAS „MADINGAS, NES BLAIVUS“

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras bendradarbiaudamas su Bendruomenės pareigūnais organizavo paskaitų-susitikimų ciklą „Madingas, nes blaivus“ profesinio mokymo centrų mokiniams.

Bendradarbiaujant su dienos centrais, ugdymo  įstaigomis viena iš pagrindinių problemų –  alkoholio vartojimas mokinių ir jų aplinkos žmonių tarpe. Todėl šių renginių tikslas buvo – kurti saugesnę  mokymosi, poilsio ir gyvenamąją aplinką  bei padėti mokiniams keisti požiūrį į alkoholinių gėrimų vartojimą.

Paskaitų-susitikimų ciklas „Madingas, nes blaivus“ buvo sudarytas iš dviejų etapų. Pirmas etapas vyko vasario mėnesį. Jame dalyvavo 210 mokinių iš septinių profesinio mokymo centrų. Šiame etape vyko diskusijos, mokymai kaip atsirinkti teisingą informaciją sveikatos ir atsakomybės temomis. Susitikimų metu buvo analizuojamos situacijos, kada elgesys yra žalingas pačiam asmeniui, o kada aplinkai.  Antrasis etapas vyko kovo mėnesį. Iki kovo 14 d. mokiniai piešė prevencinius plakatus priklausomybių tema. Kovo 14 d. Sabonio krepšinio centre įvyko profesinio mokymo centrų krepšinio turnyras 3x3. 

Informaciją parengė Lina Kleinauskienė, Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro Visuomenės sveikatos stiprinimo ir stebėsenos skyriaus visuomenės sveikatos specialistas, tel.: (8 37) 45 47 17, el. p.: Lina.Kleinauskiene@kaunovsb.lt

Grįžti