Baigėsi mokinių nuotraukų konkursas „Sveikatai naudingas laisvalaikis“ - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Baigėsi mokinių nuotraukų konkursas „Sveikatai naudingas laisvalaikis“

Baigėsi Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotas 5-12 klasių mokinių nuotraukų konkursas „Sveikatai naudingas laisvalaikis‘‘. Dėkojame visiems dalyvavusiems! Konkurso tikslas buvo skatinti nuotraukose perteikti savo supratimą apie sveiką ir turiningą laisvalaikį, skleisti jį tarp savo bendraamžių.

Konkurso pradžia buvo paskelbta rugsėjo 25 d. ir tęsėsi iki spalio 27 d. Nuotraukos buvo vertinamos pagal šiuos kriterijus: temos atskleidimas, formos ir turinio originalumas, savitumas, nuotraukos meniškumas ir kokybė.

Komisijos vertinimu konkursą laimėjo šie dalyviai:

Pirmoji vieta komisijos balsavimu buvo skirta moksleivei Ugnei Dambrauskei ir jos nuotraukai „Geriausi vaistai - grynas oras‘‘ iš Kauno Jono Žemaičio – Vytauto mokyklos–daugiafunkcinio centro.

Antrą vietą komisija skyrė moksleivei iš VDU Rasos gimnazijos Laurai Svetavičiūtei bei jos nuotraukai „Šuolis į rudenį".

Trečioji vieta atiteko moksleivei Ugnei Vasiliauskaitei iš VDU Rasos gimnazijos ir jos nuotraukai pavadinimu „Nebus sveikatos, jei nebus sporto".

Džiaugiamės, kad jauni žmonės yra aktyvaus laisvalaikio entuziastai!

Daugiau informacijos: Jūratė Jackytė, visuomenės sveikatos specialistė, tel. (8 37) 45 47 17, el. p. stebesena@kaunovsb.lt.

Grįžti