Kaune įvyko I-asis konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ etapas - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Kaune įvyko I-asis konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ etapas

Kauno miesto mokiniai, mokytojai ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistai spalio 26 d. dalyvavo pirmajame konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ etape. Renginį organizavo Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras drauge su Respublikine ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija, Kauno moksleivių aplinkotyros centru, Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla bei Kauno apskrities bendruomenės pareigūnais.

Lietuvos mastu vykstantis vaikų, mokinių ir pedagogų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ pirmą kartą buvo organizuotas 2002 m. Pedagogų profesinės raidos centro projekto „Sveika gyvensena – gyvenimo būdas nuo vaikystės“ rėmuose. Konkursas tapo populiarus ir šiemt vyko jau 8-ąjį kartą.

Konkursą organizuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (LMNŠC), Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras (SMLPC), savivaldybės. Konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, skatinti vaikų, mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimą, vertinti savo ir kitų potencialą dirbant komandoje. Iš viso konkurse dalyvavo 23 Kauno miesto ugdymo įstaigų komandos.

Konkursas vykdomas keliais etapais: II-asis etapas vyks zonose nuo 2017 m. lapkričio 6 d. iki 2017 m. gruodžio 8 d, o III etape dalyvaus komandos, I ir II etapuose užėmusios pirmąsias vietas.

Pirmojo konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ etapo nugalėtojais tapo:

  • Lopšelis-darželis „Smalsutis“ (ikimokyklinio amžiaus grupė);
  • Kauno Kazio Griniaus progimnazija (I–IV klasės);
  • Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus (V–VI klasės);
  • Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus (VII–VIII klasės);
  • Kauno „Aušros“ gimnazija (IX–XI klasės).

Informaciją parengė:

Tautvydas Lukavičius, vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros skyriaus vedėjas.

Daugiau informacijos:

Jūratė Jackytė, visuomenės sveikatos specialistė, tel.: (8 37) 45 47 17, el. p.: stebesena@kaunovsb.lt

 


Grįžti