Kaune vyko sveikos mitybos konferencija - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Kaune vyko sveikos mitybos konferencija

Minėdamas Europos sveikos mitybos dieną, Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras lapkirčio 8 d. organizavo nemokamą sveikos mitybos mitybos konferenciją. Norinčių pagilinti savo žinias sveikos mitybos klausimais netrūko – konferencija pritraukė 400 dalyvių.

Konferencijos metu dalyviams pranešimus skaitė ir savo žiniomis dalinosi Kauno technologijos universiteto Maisto instituto vadovė dr. Alvija Šalaševičienė, kuri pasakojo, kas yra personalizuota, prevencinė mityba. Žymus treneris, sveikos gyvensenos konsultantas, Europos kultūrizmo čempionas Andrius Pauliukevičius aiškino skirtumus tarp riebalų deginimui ir raumenų auginimui skirtų mitybos planų. Pranešėjas konferencijos metu dalyviams uždavė porą klausimų ir teisingai juos atsakiusiems padovanojo naujausias savo knygas „Tobulesnis kūnas“ su paties autoriaus parašu! Eglė Saulevičienė, diplomuota mitybos specialistė, kauniečius švietė sveikos mitybos ir gyvensenos klausimais, o visiems gerai pažįstamas sveikos gyvensenos ir mitybos specialistas Artūras Sujeta pateikė mokslu grįstą informaciją apie badavimo imitavimo įtaką sveikatai bei sportui. Pranešėjas į konferenciją taipogi atvyko ne tuščiomis – vienam iš konferencijos dalyvių jis padovanojo savo konsultaciją!

Tikimės, kad konferencijos dalyviai įgijo daug naujų žinių ir ši diena buvo pradinis taškas bei įkvėpimas rūpintis savo sveikata bei tinkamai maitinantis!

Daugiau informacijos: Jūratė Jackytė, visuomenės sveikatos specialistė, tel. (8 37) 45 47 17, el. p. stebesena@kaunovsb.lt.

Grįžti