Kviečiame dalyvauti žygyje ,,Laukinis‘‘ - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Kviečiame dalyvauti žygyje ,,Laukinis‘‘

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Kauno marių regioninio parko direkcija ir Samylų kultūros centru kviečia kauniečius ir miesto svečius rugpjūčio 19 d. dalyvauti žygyje ,,Laukinis“.

Žygio tikslas – ne tik fiziškai aktyviai praleisti laisvalaikį, bet ir pažinti Kauno marių regioninį parką, atrasti nežinomus maršrutus, patirti įsimintinų vasaros nuotykių gamtoje, aplankyti vietas, kuriose kadaise virė užlietų kaimų gyvenimas. Žygio metu gidas dalyviams pasakos dar negirdėtas legendas ir tikras istorijas iš marių dugno. Tai unikali galimybė žygiuojant pėsčiomis grožėtis Kauno marių regioninio parko kraštovaizdžiu, bendrauti su artimaisiais bei sutikti bendraminčių.

Žygis ,,Laukinis“ vyks rugpjūčio 19 d. (šeštadienį).

Registracijos patvirtinimas vyks nuo 10.30 val., žygio pradžia – 11.00 val.

Trasos ilgis – 16 km.

Renginio startas: Samylų poilsiavietė (J. Biliūno g.).

Renginio finišas: Duobkalnis.

Žygio dalyviai įveikę trasą grįžimu rūpinasi patys.

Renginio nuoroda socialiniame tinkle Facebook: https://goo.gl/kyaYd4

Renginys nemokamas!

Būtina patogi avalynė bei apranga, užkandžiai, gera nuotaika ir išankstinė registracija el. paštu rokas.zeimys@kaunovsb.lt arba tel. (8 37) 45 47 17.

 

Informaciją parengė: Rokas Žeimys, visuomenės sveikatos specialistas, tel. (8 37) 45 47 17, el. p. rokas.zeimys@kaunovsb.lt.

Daugiau informacijos: Jūratė Jackytė, visuomenės sveikatos specialistė, tel. (8 37) 45 47 17, el. p. stebena@kaunovsb.lt.

Grįžti