Prasidėjo „Velo Kaunas 2017“ - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Prasidėjo „Velo Kaunas 2017“

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotame pirmajame orientavimosi žaidimo „Velo Kaunas 2017“ etape dalyvavo 14 komandų. Neišsigandę lietingų orų prognozių dalyviai birželio 14 d. žaidimo metu įveikė apie 20 km. atstumą ir per 2 valandas sugebėjo išspręsti jiems pateiktas užduotis. „Velo Kaunas 2017“ dalyviams reikėjo ne tik kuo greičiau nuvykti į žemėlapyje pažymėtas vietas ir ten surasti paslėptus atsakymus, tačiau ir atidžiau patyrinėti Panemunės šilo aplinką: atrasti nuotraukose pavaizduotas vietas, panaudoti savo žinias ir sumanumą šifruojant anagramą bei Morzės abėcėle užkoduotą pranešimą.

Visuomenės sveikatos specialistė Iveta dėkoja Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūnams, kurie prisijungė prie žaidimo ir vykdė daiktų žymėjimo akciją. Pareigūnai pažymėjo 18 dviračių ir dalino dalyviams dviratininko atmintines su prevenciniais patarimais, kad vasaros kelionės dviračiais visada būtų saugios.

Orientavimosi žaidimais norima paskatinti Kauno miesto gyventojus rinktis ekologišką judėjimo bei laisvalaikio praleidimo būdą ir taip prisidėti prie aplinkos tausojimo.

Informaciją parengė: Iveta Kučinskaitė, visuomenės sveikatos specialistė.

Grįžti