Šiaurietiškasis ėjimas – pramoga visai šeimai! - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Šiaurietiškasis ėjimas – pramoga visai šeimai!

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, norėdamas skatinti šeimų fizinį aktyvumą, vykdo šiaurietiškojo ėjimo mokymus ir kviečia prisijungti bei aktyviai praleisti laisvalaikį.  Liepos 16 d. Neries krantinės parke organizuojamas šeimų pasivaikščiojimas su šiaurietiškojo ėjimo lazdomis.

Renginio tikslas – ne tik fiziškai aktyviai praleisti popietę, bet ir būti gamtoje, bendrauti su artimaisiais, susipažinti su Neries parko krantinės kraštovaizdžiu. Šiaurietiškasis ėjimas tinka bet kurio amžiaus žmonėms, bet kokiu oru ir bet kuriuo metų laiku. Einant gerai įvaldyta technika galima panaudoti iki 90 proc. raumenų (dirba ne tik kojų, bet ir viršutiniai kūno raumenys), ugdoma taisyklinga laikysena. Šiaurietiškasis ėjimas padeda mažinti kūno masę, gerina medžiagų apykaitą. Vaikštant su lazdomis per valandą sudeginama daugiau kalorijų nei einant be lazdų. Tai nedidelio intensyvumo treniruotės, gerinančios kraujotakos ir kvėpavimo sistemą, didinančios deguonies įsisavinimą. Tai malonus laisvalaikio praleidimo būdas.

Renginio metu:

  • sužinosite šiaurietiškojo ėjimo atsiradimo istoriją.
  • Išmoksite apšilimo pratimų naudojant šiaurietiškojo ėjimo lazdas.
  • Išmoksite pagrindinių šiaurietiškojo ėjimo žingsnių.
  • Turėsite galimybę susipažinti su pagrindinėmis taisyklėmis renkantis šiaurietiškojo ėjimo lazdas.

 

Pasivaikščiojimas Neries krantinės parku vyks liepos 16 d. (sekmadienį) 14.00–17.00 val. Trasos ilgis apie 3 km. Registracijos patvirtinimas vyks nuo 14.00 val., užsiėmimo pradžia – 14.30 val. Renginio startas ir finišas – Sąjungos a. 17, Kaunas.

Renginys nemokamas. Renginio metu suaugusiųjų ir vaikų šiaurietiškojo ėjimo lazdomis aprūpins Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Būtina patogi avalynė bei apranga, nepamirškite geros nuotaikos ir išankstinės registracijos el. paštu: Rokas.Zeimys@kaunovsb.lt arba tel.: (8 37) 45 47 17.

 

 

Informaciją parengė:

Rokas Žeimys, visuomenės sveikatos specialistas, tel.: (8 37) 45 47 17, el. p. Rokas.Zeimys@kaunovsb.lt

Grįžti