ŽYGIS „PAŽINK KAUNO MARIŲ TAKUS“ SUSILAUKĖ DIDŽIULIO SUSIDOMĖJIMO - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

ŽYGIS „PAŽINK KAUNO MARIŲ TAKUS“ SUSILAUKĖ DIDŽIULIO SUSIDOMĖJIMO

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras 2017 m. balandžio 30 d. kvietė kauniečius ir miesto svečius dalyvauti žygyje aplink Pažaislio šilą ir aktyviai praleisti laisvalaikį.

Žygio tikslas – ne tik fiziškai aktyviai praleisti laisvalaikį, bet ir susipažinti su Pažaislio šilo kraštovaizdžiu. Tai buvo unikali galimybė žygiuojant apie 7 km pėsčiomis grožėtis ir atrasti Kauno marių regioninio parko įsimintiniausias ir gausiausiai turistų lankomas vietas.

Žygyje dalyvavo beveik 300 žmonių. Kad žygiuoti būtų smagiau, pirmieji 30 užsiregistravę turėjo galimybę eiti su šiaurietiškojo ėjimo lazdomis bei sužinoti daugiau apie šiaurietiškojo ėjimo technikos privalumus.

Žygis baigėsi, tačiau įspūdžiai ir nuotraukos liko, visa tai galite pamatyti paspaudę ant šios nuorodos: https://www.facebook.com/events/1702609156703839/?active_tab=discussion.

Informaciją parengė: Gediminas Toleikis, Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro Visuomenės sveikatos stiprinimo ir stebėsenos skyriaus visuomenės sveikatos specialistas, tel.: (8 37) 45 47 17, el. p. gediminas.toleikis@kaunovsb.lt.

Daugiau informacijos: Jūratė Jackytė, Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, tel.: (8 37) 45 47 17, el. p. stebesena@kaunovsb.lt.

Grįžti