Struktūra ir kontaktai - Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro struktūra ir kontaktai

Atnaujinta: 2017-09-18

Vardas pavardė

Pareigos

Telefonas

El. paštas

Kabineto nr.

ADMINISTRACIJA

Lina Balaišytė

Direktorė

(8 37) 45 47 17,
8 674 64 484

Lina.Balaisyte@kaunovsb.lt

1

Gediminas Toleikis

Administratorius

(8 37) 45 47 17administracija@kaunovsb.lt2

Reda Žaromskytė

Visuomenės sveikatos stiprinimo vadovė

(8 37) 45 47 17,
8 675 90 496

Reda.Zaromskyte@kaunovsb.lt

13

Laima Kurlavičienė

Personalo specialistė

(8 37) 45 47 17,
8 675 90 443

Laima.Kurlaviciene@kaunovsb.lt

12

Jūratė Rakickaitė

Viešųjų pirkimų specialistė

(8 37) 45 47 17viesiejipirkimai@kaunovsb.lt

3

VISUOMENĖS SVEIKATOS STIPRINIMO IR STEBĖSENOS SKYRIUS

Lina Kleinauskienė

Skyriaus vedėja

(8 37) 45 47 17,
8 674 20 492

Lina.Kleinauskiene@kaunovsb.lt

10

Iveta Kučinskaitė

Visuomenės sveikatos specialistė

(8 37) 45 47 17,
8 674 20 492
healthycities@kaunovsb.lt7
Alina Didžiokienė

Visuomenės sveikatos specialistė

(8 37) 45 47 17,
8 674 20 492
Alina.Didziokiene@kaunovsb.lt7
Jūratė Jackytė

Visuomenės sveikatos specialistė

(8 37) 45 47 17,
8 673 73 593
stebesena@kaunovsb.lt5

Paulina Jukonytė

Visuomenės sveikatos specialistė

(8 37) 45 47 17,
8 674 20 492

Paulina.Jukonyte@kaunovsb.lt

5

Ignė Visockytė

Visuomenės sveikatos specialistė

(8 37) 45 47 17,
8 674 20 492
Igne.Visockyte@kaunovsb.lt5

Jolita Papečkytė

Visuomenės sveikatos specialistė

(8 37) 45 47 17,
8 674 20 492

Jolita.Papeckyte@kaunovsb.lt

11

Rapolas Žeimys

Visuomenės sveikatos specialistas

(8 37) 45 47 17,
8 674 20 492

Rapolas.Zeimys@kaunovsb.lt

11

Lina Pranckevičiūtė

Visuomenės sveikatos specialistė

(8 37) 45 47 17,
8 674 20 492

Lina.Pranckeviciute@kaunovsb.lt


6

Rokas Žeimys

Visuomenės sveikatos specialistas

(8 37) 45 47 17,
8 674 20 492


Rokas.Zeimys@kaunovsb.lt

6

VAIKŲ IR JAUNIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS SKYRIUS

Tautvydas Lukavičius

Skyriaus vedėjas

(8 37) 45 47 17,
8 674 20 506
Tautvydas.Lukavicius@kaunovsb.lt9

Akvilė Nevieraitė

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

(8 37) 45 47 17,
8 674 20 506
Akvile.Nevieraite@kaunovsb.lt9

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistų pareiginiai nuostatai