Kauno narystė PSO sveikų miestų tinkle

Birželio 15-18 dienomis mūsų kolektyvo atstovai kartu su Kauno savivaldybės, sveikatos apsaugos skyriaus atstove, dalyvavo PSO Sveikų miestų tinklo metiniame susitikime, vykusiame Portugalijoje, Viana do Castelo mieste. Šių metų susitikimo tema – „Sveiki miestai ateities kartoms“, kvietusi dalintis patirtimis, ieškoti inovatyvių sprendimų ir stiprinti miestų vaidmenį kuriant sveikesnę visuomenę.

Susitikimo metu pristatėme Kauno gerąją patirtį, prevencines priemones bei sėkmingus rezultatus įgyvendinant savižudybių prevencijos modelį. Taip pat pasidalijome praėjusiais metais organizuoto renginio visai šeimai „Įkvėpti veikti: sveikatos konferencija tėvams“ patirtimi, kurio tikslas buvo stiprinti šeimų, auginančių vaikus, sveikatos raštingumą bei ugdyti sveikatai palankius įgūdžius.

Džiaugiamės, kad Kaunas buvo patvirtintas kaip sertifikuotas PSO Sveikų miestų tinklo 8-osios fazės narys. 2026–2030 metais besitęsiantis etapas dar labiau sustiprins miesto kryptingą siekį kurti sveikesnę aplinką ir stiprinti sveikatą visiems kauniečiams. Tarptautinis bendradarbiavimas, dalijimasis gerosiomis praktikomis.