Iniciatyva „Socialinis receptas“ vienija kultūros ir sveikatos sektorius

Iniciatyva „Socialinis receptas” pritraukia vis daugiau Kauno miesto įstaigų, norinčių prisidėti prie pensinio amžiaus žmonių užimtumo didinimo ir atskirties jausmo mažinimo.

Džiaugiamės, pastaraisiais mėnesiais prisijungusių organizacijų indeliu organizuojant įvairias veiklas senjoras:

Kauno tvirtovės parkas pakvietė senjorus iš arčiau pažinti Kauno mieste ir už jo ribų esančius fortus. Pažintinių ekskursijų metu dalyviai turi galimybę aplankyti forto teritorijas ir patalpas, susipažinti su Kauno tvirtovės atsiradimo istoriją, gynybine svarba, veiksmais I Pasaulinio karo metu ir vėlesniais pritaikymais.

Lietuvos švietimo muziejus kartą per mėnesį senjorus kviečia praleisti popietę linksmai ir su gera kompanija, muziejuje žaidžiant stalo žaidimą BINGO!

Lietuvos Sporto Muziejus pakvietė „Socialinio recepto” dalyvius susipažinti su Lietuvos sporto istorija, kūno kultūros ir sporto pradininkais iš arti pamatyti Lietuvos sportininkų iškovotus prizus ar medalius.

Jei esate senjoras, kuris ieško užimtumo Kauno mieste – registruokitės į iniciatyvą „Socialinis receptas” internetu https://pagalbasau.lt/socialinis-receptas/  arba telefonu +37067373593