PROJEKTAS „SVEIKI SENJORAI“

Informacija ruošiama.Projektas „Sveiki, senjorai“ skirtas 60+ metų amžiaus Kauno miesto gyventojams.

Šio projekto tikslas – padidinti senjorų fizinį aktyvumą, stiprinti sveikatą, mažinant griuvimų riziką ir traumų tikimybę.

Projekto metu Kauno miesto senjorams (60 + metų amžiaus) siūlomos įvairios veiklos:

  • funkcinės treniruotės
  • linijiniai šokiai
  • treniruotės baseine
  • griuvimų prevencijos mokymai
  • ir kt.

Projektą finansuoja Kauno miesto savivaldybė.

INICIATYVA SENJORAMS „SOCIALINIS RECEPTAS“

Socialinio recepto iniciatyva skirta senatvės pensijos amžiaus sulaukusiems asmenims siekiant stiprinti jų psichologinę gerovę ir psichikos sveikatą per jų įtraukimą į ilgalaikes, nemokamas Kauno savivaldybėje prieinamas veiklas.

Socialinis receptas – tai galimybė senjorams įsitraukti į įvairias nemokamas kultūrines, dailės, muzikos, sporto, neformaliojo švietimo, savanoriavimo ir kitas veiklas, turiningai praleisti laiką ir tuo pačiu metu pabendrauti ar net užmegzti kontaktą su savo bendraamžiais. 

Dalyvavimas veiklose, kurių metu kuriami socialiniai ryšiai, prisideda prie socialinės atskirties mažinimo, nerimo slopinimo, lėtinių ligų valdymo, geresnės psichologinės būklės, psichikos sveikatos ir negalios stigmos mažinimo.

Socialinio recepto iniciatyva įgyvendinama pagal sveikatos apsaugos ministro patvirtintą Socialinio recepto iniciatyvos vykdymo tvarkos aprašą.

Prisijunkti prie iniciatyvos galima užpildant registracijos anketą: https://pagalbasau.lt/socialinis-receptas/  arba telefonu : +37067373593

Projektą koordinuoja: Gabrielė Domkutė, tel. +37067373593, el. p. koordinatorius@kaunovsb.lt